Skaņas tehnikas noma - īre


Svētku jubilejas ballīte bez labas mūzikas un labas skaņas tehnikas nevar būt īsta ballīte. Tāpēc piedāvāju lielisku iespēju Tavu ballīti papildināt ar audio skaņas tehniku, kas nodrošinās iespēju svētkus izbaudīt īstajā atmosfērā un atstāt atmiņā šīs svinības uz ilgu laiku. Tā ir lieliska iespēja sev nolūkotajā vietā uzrīkot neaizmirstamu pasākumu sev un saviem draugiem!


Piedāvājumā ir tumbu noma - īre dažadākajām vēlmēm: mazākiem pasākumiem, fona mūzikai, dārza svētkiem un arī lielām jubilejām. Pieejama tumbu noma kāzām. Ir pieejama arī bezvadu portatīvo tumbu noma - īre vietām, kur nav elektrības. Bezvadu tumbu noma paredzēta vietām, kur nav elektrības, lai var īstenot idejas bez šķeršļiem dažādākajās vietās. Ir iespēja arī izmantot Tavu audio sistēmu, ko varam apvienot/papildināt ar piedāvāto nomas skaņas tehniku.

Komplektos ir iekļauta piegāde, uzstādīšana un tehnikas paņemšana atpakaļ + Dj, kas visus ar skaņu saistītos jautājumus izdarīs Jūsu vietā. Pats galvenais Jums nav jāuztraucas par tehnisko pusi, jo to visu nodrošinām.


Atliek uzaicināt draugus, un laba ballīte var sākties! Tie var būt dārza svētki, dzimšanas dienas ballīte viesu namā, liela jubileja vai arī gaidītās kāzas.